tatuaze tatuaże zdjęcia 2

Tasior

kreskówki

kreskówkikreskówkikreskówkikreskówkikreskówki

amerykańskie tatuaże

amerykańskie tatuażeamerykańskie tatuażeamerykańskie tatuażeamerykańskie tatuażeamerykańskie tatuaże

tatuaże anioły

Anioły są symbolem dobroci, potęgi, czystości a także doskonałości, symbolizują one zrozumienie i ochronę. O aniołach mówimy iż są one zawsze blisko nas by nam o sobie przypominać i czuwają nad spokojem naszej duszy. Tatuaże anioły możemy widzieć w dobrych czynach, w zwalczaniu lenistwa i obojętności. Chronią ludzi przed grożącymi nam wszystkim niebezpieczeństwami.

tatuaże aniołytatuaże aniołytatuaże aniołytatuaże aniołytatuaże anioły

przemyśl to dobrze

Wiesz ile kosztuje tatuaż? Poprawny tatuaż nie jest tani i nieraz ramię kosztuje grubo ponad tysiąc złotych, należy być świadomym, że to jest decyzja do końca życia i musi o niej przesądzać wygląd, a nie kasa. Wiem, czym zagraża nieprzemyślana decyzja, bo zakrywamy masę leciwych, kiepsko wykonanych wzorów, których właściciele wstydzą się pójść na basen, bo to co mają wytatuowane wygląda zazwyczaj strasznie. Chcemy, żeby każdy zrobiony tatuaż był jedyny w swoim rodzaju i znakomicie wykonany. W katalogu odnajdziesz jedynie oryginalne projekty i na ich bazie możesz wyrobić sobie wyobrażenie o nas, a w następnej kolejności zapytamy Cię, co chciałbyś mieć na skórze. Z kolei kreślimy kształt, lub kolorowy wzór a dopiero na końcu robimy ten tatuaż.

tatuaże smoki

W opowieściach występują jako twory pozytywne lub negatywne. Albo zsyłają upragnione deszcze, albo pożerają niewinne dziewice. Albo nas fascynują, albo przerażają. Tatuaże smoki: Smok symbolizuje połączenie wszystkich mocy i wszystkich żywiołów, jego skrzydła symbolizują powietrze, łuski - wodę, ogniste tchnienie żywiołów powstaje w konsekwencji tzw. piąty element akasha, eter, kwintesencja, źródło wszystkiego. W znanych nam legendach smok częstokroć strzeże wielkich skarbów, w tym np. złotego runa, czy św. Graala. Skarby te w rzeczywistości mają określać skarby ducha, a smok strzeże ukrytych skarbów ludzkiej duszy. Europejczycy zupełnie inaczej postrzegają symbol smoka. Dla nas smok to straszna istota, którego pokonanie przez świętego Jerzego jest jednocześnie symbolem zwycięstwa chrześcijaństwa nad szatanem. Dla Chińczyków smok to symbol szczęścia. Symbolizuje dobroć i siłę, odwagę i waleczność. W dzisiejszych czasach żadna chińska restauracja nie obędzie się bez smoka.

tatuaże smokitatuaże smokitatuaże smokitatuaże smokitatuaże smoki

tatuaże czaszki

Czaszka symbolizuje sklepienie niebieskie, śmierć, przypomnienie o śmierci, krótkotrwałość życia, śmiertelność, marność, pobożność, pokutę, Golgotę, Adama, niezniszczalność, wróżbę, niebezpieczeństwo. Na cmentarzu, trzymając w ręku czaszkę królewskiego błazna, Hamlet mówi: "Biedny Yoryku! Znałem go, mój Horacy; był to człowiek niewyczerpany w żartach, niezrównanej fantazji, mało tysiąc razy piastował mię na ręku, a teraz - jakże mię jego widok odraża i aż w gardle ściska! Tu wisiały owe wargi, które nie wiem jak często całowałem. Gdzież są teraz twoje drwinki, twoje wyskoki, twoje śpiewki, twoje koncepty, przy których cały stół trząsł się od śmiechu? Nic że z nich nie pozostało na wyszydzenie swych własnych, tak teraz wyszczerzonych zębów?".
Zobacz więcej zdjęć o tematyce tatuaże czaszki na tym blogu.

tatuaże czaszkitatuaże czaszkitatuaże czaszkitatuaże czaszkitatuaże czaszki